Najlepsze sposoby na spędzenie weekendu w Polsce


forum Forums Turystyka i podróże Najlepsze sposoby na spędzenie weekendu w Polsce

 • This topic is empty.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #3141
  Taylor
  Participant

  Szukam inspiracji na spędzenie nadchodzącego weekendu w Polsce. Interesują mnie zarówno miejsca mniej znane, jak i te popularne, ale z nowym spojrzeniem. Co polecacie?

  #3142
  CichyExplorer
  Participant

  Na pewno warto rozważyć wyjazd nad morze, nawet poza sezonem. Spacer po pustej plaży i odwiedziny w lokalnych smażalniach ryb to coś, co ma swój niepowtarzalny urok.

  #3143

  Jeśli jesteś fanem gór, polecam Beskidy. Można tam znaleźć mniej oblegane szlaki niż w Tatrach, a widoki są równie piękne. Świetne miejsce na odprężający weekend na łonie natury.

  #3144
  Jesse
  Participant

  Dla miłośników historii, Toruń to strzał w dziesiątkę. Spacer po Starym Mieście, wizyta w domu Kopernika i oczywiście, próbowanie słynnych pierników toruńskich.

  #3145
  zenithpath
  Participant

  Lublin to kolejne miasto, które warto odwiedzić. Stare Miasto, zamek, a także liczne festiwale kulturalne sprawiają, że jest to miejsce pełne życia i kolorów.

  #3146
  Alex
  Participant

  Dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą, polecam Mazury. Wypożyczenie jachtu lub spokojne wędkowanie na jednym z wielu jezior to idealny sposób na relaks.

  #3147
  nebulaRover13
  Participant

  Polecam odwiedzić Myślenice oraz od razu zabookować sobie noclegi w Myślenicach, nie można pominąć tego miejsca. Myślenice oferują świetne możliwości na aktywny wypoczynek, a Villa Vincentów to doskonała baza wypadowa.

  #3148
  SrebrzystyTerra
  Participant

  Dla fanów urban exploration, zapomniane i opuszczone miejsca wokół Wałbrzycha, w tym Zamki Dolnośląskie, mogą być niezwykłą przygodą. To podróż nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.